Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Friday 17. 9.

Nepřítomné třídy 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
PRI kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz
1R kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz
KVI kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz kurz
Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Botková Miluše BaP Zim - Kli - ..
Kadeřávek Martin .. .. - Poz Tich - -
Koníčková Andrea .. Vys - - .. -
Kuffová Kamila .. .. - Hon .. .. ..
Fadrhonsová Jana BaP Zim - Rag .. ..
Slabyhoudová Jana .. .. - .. .. .. ..
Urbancová Alžběta Čer ..
Víznerová Jindřiška - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Baroch Pavel
1. supl. (Bot PedD) ČJL SEK (CJL2) 41 za odpadlou
1. spojeno (Fad NEM) ČJL SEK (MAT1) 41
2. odpadá ČJL 1R (CJL2)
5. odpadá ČJL 1R (CJL1)
Botková Miluše
1.. - 6.. les.Obecný pedagogický dohled
Brožovská Alena
1. změna ANJ KVI (ANJ1)+
2. odpadá ANJ PRI (ANJ1)
Červenková Barbora
3. Suplovací pohotovost  
4. odpadá ZEM PRI
5. supl. (Urb Absc) HUV KVA AULA za odpadlou
5. odpadá ZEM PRI
Harajda Jiří
1. změna ANJ 1R (ANJ2)+
2. odpadá ANJ PRI (ANJ2)
Honsová Zuzana
3. supl. (Kuff Absc) ČJL OKT 38 přespočetná hod.
Kadeřávek Martin
0.. - 6.. les.Obecný pedagogický dohled
Klímová Veronika
1. Suplovací pohotovost  
1. změna ANJ KVI (ANJ4)+
4. Suplovací pohotovost  
Koníčková Andrea
1.. - 6.. les.Obecný pedagogický dohled
Požárová Eva
3. Suplovací pohotovost  
3. odpadá VKZ PRI
Raganová Jaroslava
4. supl. (Fad NEM) MAT SEK 31 do úvazku
Slabyhoudová Jana
0.. - 6.. les.Obecný pedagogický dohled
Tichotová Marcela
4. změna ANJ 4R (ANJ3)+ 48
4. spojeno (Kad PedD) ANJ OKT (ANJ2)+ 48
Víznerová Jindřiška
1.. - 6.. les.Obecný pedagogický dohled
Vysopalová Halina
2. supl. (Kon PedD) MAT 3R 6 za odpadlou
2. odpadá MAT 1R (MAT1)
5. odpadá MAT 1R (MAT2)
Zimmermannová Alena
2. supl. (Bot PedD) FYZ SEK (CJL1) 14 za odpadlou
2. spojeno (Fad NEM) FYZ SEK (MAT2) 14
2. odpadá FYZ KVI
3. odpadá MAT KVI
6. odpadá FYZ 1R
Změny v rozvrzích tříd
PRI
0.. - 9.. les. kurz
1R
0.. - 9.. les. kurz
SEK
1. ČJL CJL2 41 supluje BaP (Bot)
1. ČJL MAT1 41 spojí BaP (Fad)
2. FYZ CJL1 14 supluje Zim (Bot)
2. FYZ MAT2 14 spojí Zim (Fad)
4. MAT 31 supluje Rag (Fad)
2R
5. INF INF2 odpadá (Sla)
6. INF INF2 odpadá (Sla)
3R
1. CHS CHES odpadá (Kon)
2. MAT 6 supluje Vys (Kon)
4R
4. ANJ ANJ2 48 spojí Tich (Kad)
4. ANJ ANJ3 48 změna Tich
5. LIS LIS odpadá (Kuff)
6. LIS LIS odpadá (Kuff)
TER
6. HUV odpadá (Urb)
KVA
5. HUV AULA supluje Čer (Urb)
KVI
0.. - 9.. les. kurz
SXT
0. INF INF2 odpadá (Sla)
1. INF INF2 odpadá (Sla)
SPT
1. CHS CHES odpadá (Kon)
OKT
0. TH odpadá (Kuff)
3. ČJL 38 supluje Hon (Kuff)
4. ANJ ANJ3 48 změna Tich
4. ANJ ANJ2 48 spojí Tich (Kad)
5. LIS LIS odpadá (Kuff)
6. LIS LIS odpadá (Kuff)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou